Właściwe scharakteryzowanie celu, jaki przyświeca każdemu organizowanemu przedsięwzięciu, to jeden z ważniejszych momentów etapu planowania. Odpowiednie rozpoznanie i zdefiniowanie Państwa potrzeb dotyczących organizacji i koordynacji wydarzenia, jest dla nas kluczowym elementem. Dzięki właściwej komunikacji, zaplanowanie eventu oraz jego realizacja, jest o wiele bardziej efektywna. I efektowna!

Po pierwsze rozmowa.

Zanim przystąpimy do realizacji, spotykamy się z Państwem, aby w sposób dokładny poznać i zrozumieć Wasze potrzeby. To dla nas bardzo ważne, gdyż nie moglibyśmy się podjąć realizacji eventu wiedząc, że wykraczałoby to poza nasze możliwości. Jest to także ważne dla Państwa, abyście mieli pełne przekonanie i poczucie bezpieczeństwa, że powierzenie nam realizacji tak ważnego projektu jak impreza firmowa, konferencja, gala, czy koncert, odbędzie się na najwyższym poziomie i osiągnie zamierzony efekt.

Proponujemy:

– opracowanie scenariusza oraz harmonogramu eventu lub konferencji
– omówienie wszelkich atrakcji oraz odpowiednie ich zaplanowanie w scenariuszu, aby osiągnąć zamierzony efekt marketingowy
– wybór odpowiedniego i adekwatnego zaplecza technicznego
– zespół doświadczonych osób, które właściwie skoordynują całe wydarzenie na etapie przygotowania jak i w czasie jego realizacji
– doradztwo oraz wsparcie dotyczące odpowiedniego zaplanowania eventu

Specjalizujemy się w eventach o charakterze i/lub zasięgu międzynarodowym!

Komunikujemy się w językach: angielskim i rosyjskim, współpracujemy z osobami swobodnie władającymi językami: niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim.

Reklamy