Od konferansjerów, z którymi współpracujemy, mogą się Państwo spodziewać dużego doświadczenia w prowadzeniu wydarzeń telewizyjnych, gali biznesowych, gali wręczenia nagród uroczystości otwarć, jubileuszy, imprez rozrywkowych. To osoby, których nazwisko każdy powinien dobrze znać, od lat związane z mediami: dziennikarze, aktorzy, popularni prezenterzy, wokaliści, celebryci.

Odpowiednio poprowadzony event, oraz adekwatna do sytuacji komunikacja z widownią to bardzo ważny element każdego wydarzenia. To od Państwa zależy, w jakim charakterze chcecie utrzymać konferansjerkę, a my pomożemy Wam dokonać właściwego wyboru. Współpracujemy wyłącznie z osobami, które osobiście widzieliśmy „w akcji”. To osoby sprawdzone, które wprowadzą publiczność w odpowiedni nastrój i nadadzą Waszemu wydarzeniu odpowiedni charakter!

Naszą specjalnością są eventy wielojęzyczne i międzynarodowe!

Posiadamy odpowiednie zaplecze składające się z osób z doświadczeniem scenicznych, biegle władającymi językami europejskimi. Realizujemy eventy wielojęzyczne, gdzie oprócz języka polskiego, wszystko jest tłumaczone i prowadzone także w języku: angielskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim, włoskim lub hiszpańskim.

Reklamy